Biz Kimiz?

İkies PR

Biz kimiz?

İKİES, Sezer Katkay ve Seçil Katkay tarafından 2013 yılında kurulmuş, 360 derece hizmet veren butik bir reklam ajansıdır. Marka bilinirliğinizi arttırmak, müşterilerinizle doğrudan iletişime geçen reklamlar planlamak ve kurumsal kimliğinizi unutulmaz bir imzaya dönüştürecek tasarımlar yapmak için disiplinle çalışırız. Alanında uzman ekibimiz ile markanızın ihtiyacı olan çözümleri, en verimli ve en hızlı şekilde hayata geçiririz.

Sezer ve Seçil Katkay
ikiespr

Ekibimiz

Ekip ruhu hemen her sektörde önemlidir. Ancak eğer bir reklam ajansıysanız, ekip ruhuna sahip olmak; sizin için hayati önem taşır. İkies olarak; bu noktada kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Zira bu ekipte herkes; iyi dost, hevesli bir yardımcı, çalışma şekli ve tecrübesiyle uzman ama aynı zamanda da öğrenmekten de yılmayan birer öğrenci. Eğer bu sayfadaysanız, onları daha yakından tanımaya da heveslisiniz demektir. Biz şimdiden memnun olduk, kahveye de bekleriz.

Seçil Katkay

Big Boss

Seçil Katkay

1982 yılında Ceyhan’da doğdu. Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra, Öncül:Sefa İletişim Hizmetleri’nde Müşteri İlişkileri Sorumlusu olarak görev yaptı. İşini severek yapan, pozitif enerjisi ile en çetin işleri kolaylaştıran Seçil, 2013 yılında eşi Sezer ile birlikte İKİES PR ve Tanıtım Danışmanlığı’nı kurdu. Seçil aynı zamanda bir kız çocuk annesi olup, ajansın da annesi olma görevini şefkatle sürdürüyor. Sektöre girdiği ilk günden bu yana reklamcılıkla kendisi gibi sıcacık bir bağ kuran Seçil, uzun yıllara dayanan reklamcılık ve medya deneyimini hizmet verdiği markalar için kullanıyor.

Sezer Katkay

Ajansın Bel Kemiği

Sezer Katkay

1984 yılında Adana’da doğdu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden sonra, lisansını Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. Öğrenciliği çok seven Sezer, okumaktan hiç vazgeçmedi. Şimdilerde Zirve Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü Mühendislik Yönetimi Bölümü’nde yüksek lisans yapmaya devam ediyor. 2006-2013 yılları arasında Öncül:Sefa İletişim Hizmetleri’nde çalışırken, 2009-2013 yıllarında da bölgenin önde gelen yayınlarından biri olan Home & Office Concept Dergisi’nin Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü’nü yürüttü. 2013 yılında buradaki görevinden ayrılarak eşi Seçil ile İKİES PR ve Tanıtım Danışmanlığı’nı kurdu. Aynı zamanda eski bir muhabir olan Sezer, gerçek bir Adanalı ve kızına aşık bir baba.

Tamer Oğuz TÜYLÜCE

Dijital İşler

Tamer Oğuz Tüylüce

nazim-suci

Tasarımsal İşler

Nazım Suci

O, hayatının 20 yılını grafik tasarıma vermiş, saçının ve sakalının her bir telini reklam işleriyle ağartmış, yeri dolmaz bir üstad. Üstelik 2 çocuk babası. Bizce başka söze gerek yok. O da zaten işleriyle konuşmayı tercih ediyor.

Nagehan Yavaş

Tasarımsal İşler

Nagehan Yavaş

Gülçin Büyükakar

Parasal Mevzular

Gülçin Büyükakar

Gülbahar Aşçı

Şef

Gülbahar Aşçı

Seçil Sezer Katkay

Dikkat Dağıtma Uzmanı

Seçil Sezer Katkay