Okul Kıyafetleri

Her bilgiye saniyeler içinde ulaşabildiğimiz günümüz dijital dünyasında, reklam ve pazarlama stratejilerinin önemli bir bölümünü de artık internet reklamcılığı oluşturuyor. Düşük bütçelerle elde edilen yüksek dönüşüm oranları reklamverenleri dijitale yatırım yapmaya yönlendirirken bu alanda faaliyet göstermeyen markalar rakiplerinin gerisine düşüyor.

Sosyal medya reklamları, arama motoru optimizasyonları, Google reklamları, e-bültenler dijital reklamcılığın en sık kullanılan ve en fazla geri dönüş getiren unsurlarıdır.

Bunca platformun doğru bir şekilde yönetilebilmesi kuşkusuz bilgi birikimine ve trendleri aktif şekilde takip etmeye bağlıdır. Bu da ancak alanında uzmanlaşmış bir ekipten hizmet almakla mümkün olabilir.

Bizler İkies PR olarak, gelişen dijital reklamcılığın önemini biliyor ve reklamlarınızı tasarlarken hedef kitlenize her mecradan seslenmeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda; Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Google, Youtube gibi sosyal medya mecralarında sizlere tam hizmet verdiğimiz gibi, web sitenize ziyaretçi çekmenizi sağlayacak stratejiler belirliyoruz. Bu stratejiler doğrultusunda hazırladığımız içerikleri eş zamanlı olarak tüm mecralarda paylaşırken, sponsorlu reklamlarınızı yöneterek sizleri hedef kitlenizle buluşturuyoruz. Bunun yanında mailing, e-bülten ve aktif web sitesi yönetim hizmetlerimizle de anlık aksiyon almanızı kolaylaştırıyor, sizinle ilgili her haberi potansiyel müşterilerinizle paylaşıyoruz.